BAHMUT, 11/11: PLAN B: GO EAST!

PLAN B: GO EAST!
BAHMUT, 11/11

15:00-18:00 PLAN B CONFERENCE
Бахмут, вул. Ювілейна 10, Кiнотеатр ‘Победа’

 

15:00 Ірина Сальник, Владислав Бурховецький (Reclaim Your Hometown) / Харків-Добропілля
Reclaim Your Hometown: креативний активізм у міському просторі
Reclaim Your Hometown — це програма з обміну досвідом у сфері міського активізму між Україною і Німеччиною. Жителі невеликих міст донецького регіону, яких цікавить тема креативу і культури у міському середовищі, були запрошені до Берліна, де познайомилися з активістами і художниками, котрі займаються подібним у себе. Вони надихнули гостей, показали їм моделі, за якими можна працювати, щоб потім інструменти, отримані активістами у Берліні, застосувати вже у локальному контексті у Харкові, Добропіллі і Новогродівці.
15:20 Руслан Голубицький (Книжка на Схід) / Київ
Презентація благодійного проекту ‘Книжка на Схід’
Руслан разом з активістами, письменниками, поетами та музикантами на даний час подорожує маленькими містами і селами Донецької та Луганської області, де разом з передачею українських книг школам і бібліотекам вони проводять зустрічі з місцевими жителями, намагаючись зруйнувати упередження і донести українську культуру до місць, де ніколи цього не робилося раніше.
15:40 Урош Раденковіч Евокс (Uros Radenkovic Ewox, Escape Community) / Сербія
Переосмислення фестивалю. Як з’явилася ідея створення Escape Community
Активіст, культурний менеджер, музичний промоутер та ді-джей. Урош – засновник літнього саміту Escape на хорватському узбережжі – одного з найцікавіших подій у Європі для незалежних творчих мізків. Зі своїм партнером ді-джеєм Тамарою Біеліч він несе у маси добро та любов на їх спільних вечірках ONLY LOVE! Також він регулярно підтримує найрізноманітніші соціальні ініціативи як в якості художника, так і в якості продюсера.
16:10 Олександр Михед, Олена Масон, Андрій Парахін (Код міста) / Київ, Бахмут
Зламати ‘Код міста’: ідентичність, міфологія, майбутнє
Протягом року команда проекту Код міста здійснювала мультидисциплінарне дослідження шести міст Донецької та Луганської областей. Представники команди та місцевий активіст Андрій Парахин розповідатимуть про нові публічни простори, мурали та скульптури, котрі з’явилися в цих містах, ретранслюючи і одночасно формуючи ідентичність, розповідаючи про минуле і закладаючи нову міфологію.
16:45 Платон Дмитрієв та Роман Видро (Гараж Хаб) /  Харків
Від буржуйки до ФабЛабаЗасновники освітньо-технічної платформи Гараж Хаб розповідатимуть, як вони пройшли шлях “Від буржуйки до ФабЛаба”. Доведуть, що технології можуть бути інструментом соціального активізму, а інноваційні продукти можна створювати будь-де, в тому числі в гаражі.


17:05 Пітер Сантeнелло (Peter Santenello Traveling) / США-Україна
Україна очима американцяЧому Пітер, незважаючи на прибутковий бізнес в США, переїхав в Україну, та що він робив кілька місяців в маленькому селі Осипенко під Бердянськом, де жив в родині переселенців й вів спосіб життя, що притаманний місцевим жителям? Про все це він розповість під час свого виступу, а також поділиться своєю думкою про все те, що його оточувало та вражало в нашій дивній країні.
17:30 Аліна Ханбабаева (Культурна агенцiя ∀, PLAN B Festival) / Харків
PLAN B festival: як побудувати літак з гівна й палиць
Виконавча директорка фестивалю Plan B, засновниця ГО ‘Культурна Агенція A’, організаторка фестивалей ‘День Музики’ та ‘День Однієї вулиці’(Харків), Аліна розповість про головну ідею Plan B: як створити щось грандіозне з нічого, використовуючи лише ентузіазм та креативність. Тому що будувати великі та серйозні речі з мінімальним ресурсом – те, чим займається Аліна в своєму профессійному та соціальному середовищі.
19:30 PLAN B NIGHT
Бахмут, вул. Ювілейна 10, клуб Bananas

 

MAMANET 

4.А.Й.К.А 

DJ EWOXIÑO  / Serbia

DJ Richi / Kharkiv